Profesyonel Ev Taşıma Hizmetleri
arifoflaz1453@gmail.com
    Tel - WhatsApp : 0 553 860 72 78     

>> Nakliyat Hizmetlerimiz

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

 

Şehiriçi taşımacılık hizmeti veriyoruz. İşimizi bilinçli ve planlı olarak yapıyoruz. Eşyanın şehiriçi veya şehirlerarası taşınması arasında farkı yoktur. Taşınma sırasında eşya zarar görmemelidir.


Şehirlararası Evden Eve Nakliyat

 

Şehirilerarası taşımacılık hizmeti veriyoruz. İşimizi bilinçli ve planlı olarak yapıyoruz. Şehirlerarası nakliyatta eşyaların doğru istiflenmesi çok önemlidir. Taşınma sırasında eşya zarar görmemelidir.


Asansörlü Evden Eve Nakliyat

 

Asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz. Eşyalar konutun balkonuna kurulan asansörden indilir veya asansörle yukarıya taşınır. Asansörlü taşınmada eşyalar asla zarar görmez.


İşyeri Taşımacılığı

 

İşyeri taşımacılık hizmeti veriyoruz. Büro, okul, yurt, kreş, banka, dershane ve kurs gibi kuruluşların taşınmasını yapıyoruz. İşyerindeki mobilyaların sökülmesi ve montaj işlerini biz yapıyoruz.


Eşyaların Paketlenmesi

 

Ev taşımacılığında eşyaların doğru yöntemlerle paketlenmiş olması büyük önem arz eder. Eşyalarınız kabarcık dokulu ambalaj malzemeleri ile paketlenir. Paketler taşınma sırasında dağılmaz.


Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

 

Eşyanın taşınacağı araç büyüklüğü, eşyanın miktarı, asansör kurulumun nereye yapılacağı gibi tüm konular masaya yatırılır. Detaylar istişare edilir. Taşınmada aksaklığa meydan verilmez.